Grozs  

Grozs : 0 gab.
Jūsu grozs ir tukšs

Video kanals 

Video

2017. gada 14.aprilī Jums, mūsu dārgie skaistuma cienītāji, savas durvis atvērs mūsu jaunais veikals BALTEZERS tirdzniecības centrā MOLS, kas atrodas pēc adreses: Krasta 45, Rīga.

baltzelts veikals mols rigaAicinām griezties mūsu skaistajā veikalā BALTZELTS, kur Jūs nokļūsiet pasakainā greznuma, dārgakmeņu un zelta spīduma un mirdzuma pasaulē. Mūsu laipns un profesionāls personāls palīdzēs Jums iepazīties ar mūsu juvelierizstrādājumu kolekcijām un lielu sortimentu un pareizi piemeklēt savu individuālo rotājumu Jums vai Jūsu mīļotajiem.
Visas juvelierizstrādājumu kolekcijas ir no labākajiem Eiropas ražotājiem. Tās ir dažādas un daudzveidīgas, katra ar savu stilu, unikālu dizainu un ideju, māksliniecisko izteiksmi un eleganci. Katrā kolekcijā harmoniski savienojas tradīcijas, mode, šiks un elegance, avangards un klasika. Visi izstrādājumi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes zelta – bankas lietņiem, bet kvalitātes garantija ir apliecināta ar kvalitātes sertifikātiem.

Mūsu salonā BALTZELTS katra izstrādājuma uzdevums ir tā īpašnieka sapņa sasniegšana. Katrs izstrādājums ir īpašnieka prieka un lepnuma priekšmets uz ilgiem gadiem.

Veikala BALTZELTS arsenālā ir gan premium klases, gan ikdienas pieprasījuma kolekcijas. Mūsu rotājumus atšķir līniju tīrība, smalka mākslinieciskā gaume, augsta kvalitāte un nevainojams izpildījums. Kolekcijā ir rotājumi ar lieliem briljantiem, kas ir dizaina galvenais akcents. Jo briljants ir visu akmeņu karalis, jeb karaļu akmens. Izsmalcināta rotājumu kolekcija ar briljantiem, safīriem, un smaragdiem – no tās nevar novērst acis. Kolekcijā ir arī rubīni, granāti, topāzi, akvamarīni, ametisti un citi akmeņi. To spīdums vienkārši apbur un pārsteidz.

BALTZELTS veikalā ir arī liela laulības un saderināšanas gredzenu izvēle – vairāk nekā 800 modeļu dažādās variācijās un kombinācijās, ar briljantiem un bez. Iegādājoties laulības gredzenu BALTZELTS veikalos, Jums ir garantija, ka Jūsu laulība ilgs mūžīgi un būs vislaimīgākā pasaulē.

Ar lielu prieku varam piedāvāt Jums mūsu dāvanu karti BALTZELTS.

Nopirkt gatavus juvelierizstrādājumus, uzzināt vairāk par mūsu iespējām vai pasūtīt ekskluzīvus rotājumus Jūs varat mūsu mājaslapā: www.baltezers.lv. Izmanto mājaslapu, un mūsu menedžeris atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Mūsu veikals ir domāts tiem, kas vēlās dzīvot viegli un ar baudu.

Dārgie pircēji, mēs strādājam Jums katru dienu, bez brīvdienām un svētku dienām, bez pusdienu pārtraukuma no 10:00 līdz 22:00. BALTZELTS novēl Jums pareizos pirkumus!!!